Aksident rrugor tek ish- Fermentimi ne Shkoder, nuk ka te lenduar

Raportohet se sapo ka ndodhur nje aksident rrugor ne vendin e quajtur ish- Fermentimi ne Shkoder. Nuk dihet dinamika e ngjarjes. Sipas informacioneve mesohet se nuk ka viktima njerezore. Po ashtu, ne vendngjarje nuk ka as te plagosur. Policia eshte tashme aty dhe po punon per zbardhjen e plote te ketij aksidenti, fatmiresisht pa viktima njerezore. Mengjesin e sotem, me nje aksident tragjik ne aksin Shkoder- Velipoje gjeti vdekjen nje 60- vjecar, i aksidentuar nga nje mjet qe drejtohej nga nje efektiv i policise rrugore M.Madhe.