Aksident ne Shkoder, furgoni bie ne afersi te Ures se Bahcallekut

Duket se reshjet e dëndura të shiut të rëna gjatë natës në të gjithë territorin e vendit kanë krijuar vështirësi në autostrada dhe në orët e para të së martës është shënuar një aksident në Shkodër. Mësohet se një furgon pasagjerësh ka rënë në lumin Drin tek ura e Bacallakut në Shkodër, dyshohet se ka persona brendaPolicia është në vendngjarje për të zbardhur më tej shkaqet e aksidentit.