Aksident në orët e para të natës, lëndohen dy persona- një grua rëndë…

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër, ku për pasojë kanë mbetur të pla.gosur dy persona.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Shupenzës, ndërsa një prej të pla.gosurve, një grua, ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa pritet të niset me urgjencë drejt Tiranës.


Për t’u bërë pjesë e grupit të "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kërkesa do t’ju aprovohet.

KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal