Aksident në aksin Shkodër- Lezhë, drejtuesit e mjeteve përfundojnë në spital…

Dy furgona mallrash janë përplasur midis tyre në Lezhë, duke shkaktuar plagosjen e dy drejtuesve të mjeteve. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Dajçit në aksin Lezhë-Shkodër.

Dy drejtuesit e mjeteve kanë përfunduar në spital jashtë rrezikut për jetën. Përplasja shkaktoi bllokim të trafiku, ndërsa një vinç u desh të ndërhynte për të larguar nga rruga furgonin e aksidentuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat.

Loading...

Lini një Përgjigje

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

Gafa e Bashës me Salvinin dhe ankthi i Ramës për ndryshimin italian

Një...

KËRCËNIMI/ Si ranë në pranga dy autorët, “na jep 10 mijë euro, ose do të publikojmë videon intime”

Dy...

Bllokohen në Greqi 2.8 ton domate, vinin nga Shqipëria- ishin të kalbura dhe me myk…

Autoritetet...

Close