ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Aksident në aksin Shkodër- Lezhë, drejtuesit e mjeteve përfundojnë në spital…

Dy furgona mallrash janë përplasur midis tyre në Lezhë, duke shkaktuar plagosjen e dy drejtuesve të mjeteve. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Dajçit në aksin Lezhë-Shkodër.

Dy drejtuesit e mjeteve kanë përfunduar në spital jashtë rrezikut për jetën. Përplasja shkaktoi bllokim të trafiku, ndërsa një vinç u desh të ndërhynte për të larguar nga rruga furgonin e aksidentuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Leave a Reply

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.