ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, dy makina përplasen mes tyre- lëndohen pesë antarë të një familje, dy janë rëndë…

Nje aksident i rende ka ndodhur ne oret e para te mengjesit, ndersa kane mbetur te dëmtuar5 anetare te se njejtes familje, dy prej të cilëve janë ne gjendje te rende. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te ures se Matit ne Lezhe, rreth ores 02:00 te mengjesit. Mësohet se ne aksident jane perfshire dy automjete dhe per pasoje kane mbetur te lënduar 5 anetaret e familjes, qe udhetonin ne te njetin mjet, dy ne gjendje te rende, te cilet jane nisur drejt spitalit te Traumes ne Tirane. Sakaq, pritet njoftimi i policise per detaje mbi ngjarjen.

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.