ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Aksident i frikshëm në Lezhë- Shkodër, BMW-ja përplaset me motorin- drejtuesit përfundojnë në spital…

Aksident ne superstraden Lezhe- Shkoder, km 3. Nje automjet tip BMV është përplasur me nje motociklete dhe me pas ka bere saltro duke u permbysur. Dy drejtuesit e mjeteve kane marre lëndime por jane jashte rrezikut jeten.

Loading...

Nga hetimet e para behet e ditur se shkak eshte bere humbja e kontrollit te motocikletes nga drejtuesit i saj dhe te tentative per te shmangur perplasjen, drejtuesi i BMV ka devijuar levizjen duke perplasur motorin dhe ka dale jashte rruge.

Policia ka mberritur menjehere dhe ka nisur hetimet ne lidhje me kete aksident. (foto ilustrim)

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.