“Ai flirton me mua…”, gazetarja shqiptare i “merr erzin” futbollistit të Flamurtarit…

Gazetarja sportive, Qëndresa Krelani, është një ndër personazhet e Show Bizz-it më të komentuara. Zeshkania e Supersport Kosova, e njohur ndryshe si Qeqa, ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë një rrëfimi, zbuloi më shumë detaje rreth jetës së saj.


Në mesin e shumë sfidave dhe pyetjeve nga artistët e tjerë ishte se, cili futbollist flirton me të, Qeqa nuk nguroi të jete një përgjigje duke u shprehur:

“Është një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, u shpreh gazetarja joshëse.