“A jemi të mbrojtur nga lija e majmunit, kur e kemi KM majmun?”, Nard Ndoka “godet” sërish me batutat e tij…

Kreu i PDK, Nard Ndoka njihet për batutat dhe ironitë në rrjetet sociale.

Kohët e fundit në shënjestër të Ndokës është qeveria dhe kryeministri Edi Rama.


Thuajse çdo ditë Ndoka poston nga një kunj për Ramën.

Perla e fundit e tij është një pyetje drejtuar ndjekësve të rrjeteve sociale pas alarmit që ngritur nga OBSH për virusin e radhës që po alarmon planetin:

‘A jemi të mbrojtur nga lija e majmunit, kur e kemi KM majmun?’, shkruan ai, duke marrë reagime pafund.