“A do bëhesh gruaja ime ti”, përgjigja e Rudina Dembacaj lë pa fjalë komentuesin në postimin e saj…

Moderatorja Rudina Dembacaj ka publikuar një tjetër fotografi në Instagram teksa bënte xhirime në bulevard. Ajo që na ra në sy pas kësaj fotoje ishte komenti i një ndjekësi të Rudinës dhe më pas përgjigjja e saj.


“Ça thotë puna mirë”, shkruan ndjekësi, duke nënkuptuar që bulevardi i kujton punëtoret e s#ksit.

Ndërkohë, Rudina e cila nuk ia përton fare komentuesve, e sidomos atyre që e shajnë i ka shkruar: “Njësoj si mami jot!”. Pastaj ka pasur edhe komente qesharake, si ky i Festimit: “Quhem festim bëhesh gruaja ime ti”, komenton ai.

Moderatorja i përgjigjet “Faleminderit, akoma nuk kam planifikuar një burrë të katërt”.

© ShkodraWeb Media - Të gjitha materialet në këtë faqe mund të përdoren nga media të tjera, duke përmendur emrin e burimit të informacionit nga janë marrë.

ShkodraWeb Channel