9 muaj pas vdekjes së saj, aktori i njohur shqiptar mallëngjehet nga lajmi për të bijën

Aktori i njohur nga Kosova ka marrë një lajm mallëngjyes për të bijën e tij të ndjerë. Në emailin e mbërritur, Çun Lajçi ka mësuar se e bija e tij rezulton të jetë fituese dhe se ishte përzgjedhur për të qenë fituese e “Green Card”, një nga ëndrrat e shumë të rinjve për të jetuar e punuar në Amerikë.


Bubulina Krasniqi, e bija e aktorit kishte aplikuar, por ndërroi jetë pa marrë përgjigjen e aplikimit të saj. Ky lajm e ka mallëngjyer vërtet Lajçin, i cili i ka dedikuar disa vargje prekëse në profilin e tij personal në Fcaebook.

Në dedikimin për të bijën, pasi ka mësuar përzgjedhjen e saj si fituese, aktori tregon se si ajo i kërkoi e-mailin e tij, pasi i saji ishte hakuar.

E bija e aktorit, u gjet e vdekur në nëntor të 2017-ës në lagjen “Dardania” në Prishtinë. 34-vjeçarja dyshohet se u nda nga jeta nga mbidoza./shqiptarja/

ShkodraWeb Channel