Nard Ndoka godet perseri, i thote Edi Rames se cila eshte rruga me e shkurter

Shkruan ne Facebook deputeti i Shkodres dhe kryetari i PDK Nard Ndoka: 🌈Rama, mbasi i caktoj të gjithë drejtorëve “parcelat” per vota në fushatë dhe ata blenë vota sa mundën, tashti pas zgjedhjeve po kujtohet, se nuk paskën punuar mirë per katër vite!😏
♦️Mirë do ishte, që Rama ti bente thirrje Edi Ramës, të dorëhiqej, kjo është rruga më e shkurtër dhe produktive per të ardhmen! ✌️
🔝Reformë mbi të gjitha reformat, “Super Vetting”!. ?ShkodraWeb/