22- vjeçari shqiptar i gjetur i vdekur në Greqi, është vetëvrarë- i gjendet një letër dashurie…

Loading...

Një 22-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenja jete në zonën Koum Kapi në Chania, nën Villa Koundourou. Sipas mediave greke autoritetet u njoftuan rreth orës 8:30 të së premtes, për gjetjen e trupit të të riut në zonën e Koum Kapi.

Trupi u identifikua shkruan zarpaneës.gr dhe i përket një shtetasi shqiptar 22 vjeçar.

Kur erdhi policia dhe ambulanca u pa se i riu nuk kishte shenja jete.

Një letër lamturmire u gjet pranë trupit të të riut dhe fliste për një lidhje dashurie. Nga hetimet paraprake janë hedhur poshtë dyshimet, për një vrasje të mundshme.

Loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.