(+18) Video/ Vajza del nga deti nudo, nuk druhet nga pushuesit e tjere…

Një vajzë në plazhin e Lukovës është filmuar tërësisht nudo. Videoja është bërë nga disa pushues familjarë, të cilët e kanë dërguar videon te JOQ. Duket se vajza është e huaj dhe sapo del nga deti krejt nudo nxiton për në çadrën e saj.