(+16)Video e rende/ Vajza adoleshente transmeton direkt ne instagram vdekjen e motres

Pamjet që ka ofruar një adoleshente për të gjithë fansat e saj janë për të vënë “duart në kokë”. Obdulia Sanchez, 18-vjeçare ka transmetuar drejtpërdrejt në Instagram aksidentin e përgjakshëm me makinë dhe pastaj e ka xhiruar motrën e vet të lënduar për vdekje pas aksidentit.
Mediat amerikane shkruajnë se adoleshentja ishte në gjendje të dehur teksa ishte duke bërë xhiron me motrën e saj 14-vjeçare në një autostradë në Kaliforni.
Kamera dridhet papritur derisa vajzat dëgjohen duke bërtitur. Kur xhirimi fillon përsëri, shfaqet një skenë e përgjakshme.
 “Jacqueline, të luten zgjohu,” dëgjohet duke thënë Obdulia derisa e shkund 14-vjeçen Jacqueline Sanchez. “E vrava motrën. Tash do të shkoj në burg për jetë. E kuptoj. Nuk më bën aspak, megjithatë. Më fal, zemër,” dëgjohet duke thënë Obdulia.
Policia në Kaliforni ka thënë se Obdulia ishte nën ndikimin e alkoolit kur makina e saj u rrotullua duke e goditur një rrethojë e më pas duke përfunduar në një fushë.

https://youtu.be/pyOQnEJQmq4